Karate: Tri medalje Trboveljčanov na pokalu Konjiškega konja v Slovenskih Konjicah

411

V soboto, 7. maja, je Karate klub Seki organiziral 4. Mednarodni karate turnir “Pokal Konjiškega konja 2022”, kjer je nastopilo 550 tekmovalk in tekmovalcev iz 8 držav. Barve našega kluba so zastopali Daniel Haralovič, Denis Šehič, Kenan Isakovič ter Marko in Uroš Markuljevič. Vodil jih je trener Miha Kovačič. Vlogo sodnika je opravljal Živojin Babič.

Vsi naši tekmovalci so nastopili v športnih borbah. Za medalje sta poskrbela dvojčka Markuljevič. Uroš je nastopil v dveh članskih kategorijah in se obakrat zavihtel na zmagovalni oder, tretji je bil do 84 kilogramov in drugi nad 84 kilogramov, Marko je zasedel tretje mesto v kategoriji članov do 75 kilogramov. Nastope so tokrat v prvem krogu končali Daniel Haralovič pri kadetih do 63 kilogramov, Denis Šehič pri mladincih do 61 kilogramov in Kenan Isakovič pri mladincih do 68 kilogramov.

V soboto nas čaka že naslednjo tekmovanje, in sicer 2. Pokalna tekma Karate zveze Slovenije, kjer bo nastopilo kar 24 članov našega kluba.